KontaktKontakt

Przedsiębiorstwo Handlowe A-T Spółka Akcyjna

ul. Zacisze 2,
63-700 Krotoszyn

Biuro Obsługi Klienta
tel. 62 721 36 01,
tel. 62 721 36 02,
fax. 62 721 36 07
e-mail: centrala@at-krotoszyn.pl

Biuro Obsługi Klienta – Sklep Internetowy
Mariusz Grabowski
tel. 508 013 803
Godziny kontaktu: od 8:00 do 16:00
e-mail: sklep@atat.pl

NIP PL 621 168 56 76,
REGON: 251602598,
Sąd Rejestrowy w Poznaniu numer 0000186911,

Kapitał własny: 39 055 455,83 zł
Kapitał zakładowy: 5 910 000,00 zł

Godziny pracy Hurtowni Centralnej:

Poniedziałek-Piątek: 7:00-22:00
Sobota: 8:00-13:00
Niedziela: nieczynne

Sekretariat

tel.: 62 721 36 00
e-mail: centrala@at-krotoszyn.pl

Imię i nazwisko (wymagane)
Adres e-mail (wymagane)
Treść wiadomości

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Adam Tyrakowski
tel. 62 721 36 00

Prezes Zarządu

Paweł Jarmużek
tel. 62 721 36 00

Główny Księgowy

Maria Jęch
tel. 62 721 36 50
kom. 508 036 680
e-mail: maria.jech@at-krotoszyn.pl

Księgowość

tel. 62 721 36 52
fax 62 721 36 49

Dyrektor Logistyki

Paweł Wąsala
kom. 508 036 771
e-mail: pawel.wasala@at-krotoszyn.pl

Dyrektor Działu Prawnego i Windykacji

Andrzej Starczewski
tel./fax 62 721 36 27
kom. 508 036 711
e-mail: andrzej.starczewski@at-krotoszyn.pl

Dyrektor Sprzedaży ds. Detalu

Piotr Matluch
kom. 508 036 907
e-mail: piotr.matluch@at-krotoszyn.pl

Z-ca Dyrektora Sprzedaży ds. Detalu

Tomasz Milewski
kom. 508 039 980
e-mail: tomasz.milewski@at-krotoszyn.pl

Dyrektor Produktu

Robert Piotrowski
tel. 62 721 36 41
kom. 508 036 707
e-mail: robert.piotrowski@at-krotoszyn.pl

Dział Produktu: Elektryka

Łukasz Gęstwa
tel./fax 62 721 36 36
kom. 508 036 661
e-mail: lukasz.gestwa@at-krotoszyn.pl

Dział Produktu: Oświetlenie

Hanna Szczotka
tel. 62 721 36 40
kom. 508 036 808
e-mail: hanna.szczotka@at-krotoszyn.pl

Dział Produktu:
Chemia i Przemysłowe

Agnieszka Skrzypczak
tel. 62 721 36 38,
kom. 508 036 667
e-mail: agnieszka.skrzypczak@at-krotoszyn.pl

Dział Produktu:
Farmacja i Zdrowa Żywność

Robert Pietrysiak
tel. 62 722 72 81
kom. 508 036 688
e-mail: robert.pietrysiak@at-krotoszyn.pl

Dział Inwestycji/Ofertowania

Tomasz Chudziński
tel. 62 721 36 09
kom. 508 036 706
e-mail: tomasz.chudzinski@at-krotoszyn.pl

Dział Projektowania Oświetlenia

Adam Pawlak
kom. 508 131 656
e-mail: projekty@at-krotoszyn.pl

Kierownik Przedstawicieli Handlowych

Robert Ciesielski
tel. 62 721 36 29
kom. 508 036 705
e-mail: robert.ciesielski@at-krotoszyn.pl

Franczyza

Piotr Matluch
kom. 508 036 907
e-mail: piotr.matluch@at-krotoszyn.pl

Dział Zamówień

Mariusz Ptak
tel. 62 721 36 43
kom. 508 013 839
e-mail: mariusz.ptak@at-krotoszyn.pl

Kierownik Hurtowni Farmaceutycznej

Dominik Wawrzyńczak
tel. 62 722 72 81

Dział Personalny

Katarzyna Jamry
tel./fax 62 721 36 54
kom. 508 036 674
e-mail: katarzyna.jamry@at-krotoszyn.pl

Dział Marketingu i PR

Katarzyna Wilczura
tel. 62 721 36 21
kom: 508 036 961
e-mail: katarzyna.wilczura@at-krotoszyn.pl

Dział Reklamacji

Aneta Kamza
tel. 62 721 36 17
kom. 508 036 993
e-mail: aneta.kamza@at-krotoszyn.pl

Przedstawiciel na teren UK

Mariola Długaszek
kom. +44 793 846 24 67
e-mail: mariola.dlugaszek@at-krotoszyn.pl

Dział Informatyki

Mariusz Piszczek
kom. 508 036 710
e-mail: mariusz.piszczek@at-krotoszyn.pl

 

Nasze sklepyKontakt z nami
AT Krotoszyn Spółka Akcyjna
Dene adresowe ul. Zacisze 2,
63-700 Krotoszyn
tel.: 62 721 36 00
www.at-krotoszyn.pl
centrala@at-krotoszyn.pl

Kontakt dla mediów:
media@at-krotoszyn.pl
Hurtownia Centralna
tel. 62 721 36 01
tel. 62 721 36 02
fax 62 721 36 07
Godziny otwarcia Godziny pracy
hurtowni centralnej:

Poniedziałek - Piątek 7:00-19:00
Sobota: Nieczynne
Niedziela: Nieczynne
Zobacz pełne dane kontaktowe !