KontaktKontakt

Przedsiębiorstwo Handlowe A-T Spółka Akcyjna w restrukturyzacji

ul. Rawicka 54,
63-700 Krotoszyn

Sekretariat
tel. 62 721 36 00,
e-mail: centrala@at-krotoszyn.pl

Biuro Obsługi Klienta
Dział Elektryczny kom. 508 036 709
Dział Chemiczny kom. 508 013 853
Dział Spożywczy i Farmaceutyczny kom. 571 336 066

NIP PL 621 168 56 76,
REGON: 251602598,

Kapitał Zakładowy 5.910.000,00 zł
Kapitał Wpłacony 5.910.000,00 zł

Sąd Rejestrowy: Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,
IX Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000186911

 
 

Temat *
Adres e-mail *
Treść wiadomości

 
Jak przetwarzamy Państwa dane?  (Obowiązek informacyjny)
 

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Adam Tyrakowski
tel. 62 721 36 00

Prezes Zarządu

Paweł Jarmużek
tel. 62 721 36 00

Dyrektor Finansowy

Mariusz Bentkowski
kom. 607 678 177
e-mail: mariusz.bentkowski@at-krotoszyn.pl

Główny Księgowy

Maria Jęch
tel. 62 721 36 50
kom. 508 036 680

Księgowość

tel. 62 721 36 51
tel. 62 721 36 52
tel. 62 721 36 53
fax 62 721 36 49

Z-ca Kierownika Działu Prawnego i Windykacji

Paulina Sroka
tel. 62 721 36 25
kom. 508 036 761
e-mail: paulina.sroka@at-krotoszyn.pl

Dyrektor Logistyki

Paweł Wojtczak
kom. 511 410 662
e-mail: pawel.wojtczak@at-krotoszyn.pl

Kierownik Centrum Logistycznego

Karol Galewski
kom. 508 036 787
e-mail: karol.galewski@at-krotoszyn.pl

Dyrektor Sprzedaży

Piotr Matluch
kom. 508 036 907
e-mail: piotr.matluch@at-krotoszyn.pl

 

 

Z-ca Dyrektora Sprzedaży ds. Detalu Region Zachodni

Wojciech Trzciński
kom. 508 013 760
e-mail: wojciech.trzcinski@at-krotoszyn.pl

Z-ca Dyrektora Sprzedaży ds. Detalu Region Wschodni

Janusz Zelga
kom. 513 477 532
e-mail: janusz.zelga@at-krotoszyn.pl

Z-ca Dyrektora Sprzedaży ds. Hurtu Region Zachodni

Robert Ciesielski
kom. 508 036 705
e-mail: robert.ciesielski@at-krotoszyn.pl

Z-ca Dyrektora Sprzedaży ds. Hurtu Region Wschodni

Robert Pietrysiak
kom. 508 036 688
e-mail: robert.pietrysiak@at-krotoszyn.pl

Dyrektor Produktu

Robert Piotrowski
kom. 508 036 707
e-mail: robert.piotrowski@at-krotoszyn.pl

 

 

Dział Produktu:
Artykuły Elektryczne

Łukasz Gęstwa
kom. 508 036 661
e-mail: lukasz.gestwa@at-krotoszyn.pl

Dział Produktu:
Artykuły Oświetleniowe

Patrycja Cieślak
kom. 508 036 297
e-mail: patrycja.cieslak@at-krotoszyn.pl

Dział Produktu:
Artykuły Chemiczne i Przemysłowe

Agnieszka Skrzypczak
kom. 508 036 667
e-mail: agnieszka.skrzypczak@at-krotoszyn.pl

Dział Produktu: Artykuły Farmaceutyczne, Spożywcze i Zdrowa Żywność

Daniel Łuczak
kom. 508 036 815
e-mail: daniel.luczak@at-krotoszyn.pl

Dział Inwestycji/Ofertowania

Tomasz Chudziński
kom. 508 036 706
e-mail: tomasz.chudzinski@at-krotoszyn.pl

Dział Projektowania Oświetlenia

Adam Pawlak
kom. 508 131 656
e-mail: projekty@at-krotoszyn.pl

Dział Zamówień

Mariusz Ptak
kom. 508 013 839
e-mail: mariusz.ptak@at-krotoszyn.pl

Dział Reklamacji

Liliana Gasińska
kom. 508 036 398
e-mail: liliana.gasinska@at-krotoszyn.pl

Dział Marketingu i PR

Lucyna Otworowska
kom: 508 036 806
e-mail: lucyna.otworowska@at-krotoszyn.pl

Dział Personalny

Katarzyna Jamry
tel. 62 721 36 54
fax 62 721 36 56
kom. 508 036 674
e-mail: katarzyna.jamry@at-krotoszyn.pl

Dział Informatyki

Mariusz Piszczek
kom. 508 036 710
e-mail: mariusz.piszczek@at-krotoszyn.pl

Franczyza

Piotr Matluch
kom. 508 036 907
e-mail: piotr.matluch@at-krotoszyn.pl

Kierownik Hurtowni Farmaceutycznej

Dominik Wawrzyńczak
tel. 62 722 72 81

Inspektor Ochrony Danych

Justyna Buzała
kom. 794 250 287
e-mail: iod@at-krotoszyn.pl

Nasze sklepyKontakt z nami
AT Krotoszyn Spółka Akcyjna

Przedsiębiorstwo Handlowe
A-T S.A.

Dene adresowe ul. Rawicka 54,
63-700 Krotoszyn
tel.: 62 721 36 00
www.at-krotoszyn.pl
centrala@at-krotoszyn.pl

Kontakt dla mediów:
media@at-krotoszyn.pl
Zobacz pełne dane kontaktowe !