Kontakt

Przedsiębiorstwo Handlowe A-T S.A.

Sekretariat:
tel. 62 721 36 00,
e-mail: centrala@at-krotoszyn.pl

Biuro Obsługi Klienta:
Dział Elektryczny kom. 508 036 709
Dział Chemiczny kom. 508 013 853
Dział Spożywczy i Farmaceutyczny kom. 508 036 781

ul. Rawicka 54, 63-700 Krotoszyn

NIP PL 621 168 56 76,
REGON: 251602598,

Kapitał Zakładowy 5.910.000,00 zł
Kapitał Wpłacony 5.910.000,00 zł

Sąd Rejestrowy: Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,
IX Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000186911

Wyślij Wiadomość

    Temat *
    Adres e-mail *
    Treść wiadomości

    Przewodniczący Rady Nadzorczej

    Piotr Wujczak
    tel. 62 721 36 00

    Prezes Zarządu

    Paweł Jarmużek
    tel. 62 721 36 00

    Dyrektor Finansowy

    Mariusz Bentkowski
    kom. 607 678 177
    e-mail: mariusz.bentkowski@at-krotoszyn.pl

    Z-ca Głównego Księgowego

    Agnieszka Kazowska
    tel. 62 721 36 50
    kom. 508 036 838

    Księgowość

    tel. 62 721 36 51
    tel. 62 721 36 52
    tel. 62 721 36 53
    fax 62 721 36 49

    Z-ca Kierownika Działu Prawnego i Windykacji

    Paulina Sroka
    tel. 62 721 36 25
    kom. 508 036 761
    e-mail: paulina.sroka@at-krotoszyn.pl

    Dyrektor Logistyki

    Paweł Wojtczak
    kom. 511 410 662
    e-mail: pawel.wojtczak@at-krotoszyn.pl

    Kierownik Centrum Logistycznego

    Karol Galewski
    kom. 508 036 787
    e-mail: karol.galewski@at-krotoszyn.pl

    Dyrektor Sprzedaży

    Piotr Matluch
    kom. 508 036 907
    e-mail: piotr.matluch@at-krotoszyn.pl

    Z-ca Dyrektora Sprzedaży ds. Detalu

    Wojciech Trzciński
    kom. 508 013 760
    e-mail: wojciech.trzcinski@at-krotoszyn.pl

    Z-ca Dyrektora Sprzedaży ds. Hurtu

    Robert Ciesielski
    kom. 508 036 705
    e-mail: robert.ciesielski@at-krotoszyn.pl

    Dyrektor Produktu

    Robert Piotrowski
    kom. 508 036 707
    e-mail: robert.piotrowski@at-krotoszyn.pl

    Dział Produktu:
    Artykuły Elektryczne

    Łukasz Gęstwa
    kom. 508 036 661
    e-mail: lukasz.gestwa@at-krotoszyn.pl

    Dział Produktu:
    Artykuły Oświetleniowe

    Hanna Szczotka
    kom. 508 036 808
    e-mail: hanna.szczotka@at-krotoszyn.pl

    Dział Produktu:
    Artykuły Chemiczne i Przemysłowe

    Agnieszka Skrzypczak
    kom. 508 036 667
    e-mail: agnieszka.skrzypczak@at-krotoszyn.pl

    Dział Produktu: Artykuły Farmaceutyczne, Spożywcze i Zdrowa Żywność

    Daniel Łuczak
    kom. 508 036 815
    e-mail: daniel.luczak@at-krotoszyn.pl

    Dział Inwestycji/Ofertowania

    Łukasz Dzierżawski
    kom. 508 036 031
    e-mail: lukasz.dzierzawski@at-krotoszyn.pl

    Dział Projektowania Oświetlenia

    Adam Pawlak
    kom. 508 131 656
    e-mail: projekty@at-krotoszyn.pl

    Dział Zamówień

    Mariusz Ptak
    kom. 508 013 839
    e-mail: mariusz.ptak@at-krotoszyn.pl

    Dział Reklamacji

    Liliana Gasińska
    kom. 508 036 398
    e-mail: liliana.gasinska@at-krotoszyn.pl

    Dział Marketingu i PR

    Katarzyna Wilczura
    kom: 508 036 961
    e-mail: katarzyna.wilczura@at-krotoszyn.pl

    Dział Personalny

    Katarzyna Jamry
    tel. 62 721 36 54
    fax 62 721 36 56
    kom. 508 036 674
    e-mail: katarzyna.jamry@at-krotoszyn.pl

    Dział Informatyki

    Mariusz Piszczek
    kom. 508 036 710
    e-mail: mariusz.piszczek@at-krotoszyn.pl

    Franczyza

    Piotr Matluch
    kom. 508 036 907
    e-mail: piotr.matluch@at-krotoszyn.pl

    Kierownik Hurtowni Farmaceutycznej

    Paweł Adamiak
    tel. 62 722 72 81

    Inspektor Ochrony Danych

    Justyna Buzała
    kom. 794 250 287
    e-mail: iod@at-krotoszyn.pl