Aktualności AT Usługi

Mając na uwadze podpisane bezpośrednie umowy dystrybucyjne (ponad 220) z największymi producentami w branży elektrycznej i ponad 20-letnie doświadczenie, jesteśmy gotowi:

1. Na Państwa życzenie przygotowujemy oferty, wyceny, projekty. Służymy doradztwem technicznym w możliwie krótkim czasie; uczestniczymy w różnych przetargach publicznych.

2. Jesteśmy gotowi kompletować dostawę towarów w taki sposób, abyście nie musieli Państwo poświęcać czasu na poszukiwanie dostawców towarów, które standardowo nie znajdują się w naszej ofercie.

3. Po otrzymaniu zamówienia, kompletujemy towary i wysyłamy własnym transportem bezpośrednio na plac budowy lub do siedziby firmy w uzgodnionych terminach zgodnie z harmonogramem wysyłek.

4. Towar dostępny na magazynie centralnym firmy dowozimy do klienta w ciągu 24-48 godzin na terenie całej Polski, a towary spoza podstawowej oferty w zależności od dostępności u naszych dostawców.

5. Jesteśmy otwarci na każdy rodzaj współpracy i służymy Państwu wszelką pomocą techniczną, doradztwem finansowym, windykacyjnym, rozwiązaniami logistyczno – transportowymi, wyszukiwaniem firm wykonawczych itp.

6. Obsługujemy inwestycje, budowy, zakłady pracy, szpitale, szkoły, przedszkola, urzędy, jednostki wojskowe, centra handlowe, teatry, kina, telewizje, dyskoteki, urzędy miasta, zakłady energetyczne, sklepy, hurtownie itp.

7. Zapewniamy fachową obsługę o każdej porze dnia.

8. Organizujemy dla naszych klientów spotkania oraz szkolenia z zakresu materiałów elektrotechnicznych z wybranymi producentami; stworzyliśmy również program lojalnościowy w celu poprawienia atrakcyjności naszej oferty.

9. Wszystkim firmom również oferujemy: artykuły chemiczne, biurowe, komputerowe, usługi reklamowe w celu utrzymania ruchu produkcyjnego i dobrego działania firmy.

10. Pod numerem telefonu 62 721 36 00 podmioty gospodarcze mogą zamówić nasze katalogi branżowe. Katalogi są darmowe – dostarczamy je także na własny koszt.

Nasze sklepyKontakt z nami
AT Krotoszyn Spółka Akcyjna

Przedsiębiorstwo Handlowe
A-T S.A.

Dene adresowe ul. Rawicka 54,
63-700 Krotoszyn
tel.: 62 721 36 00
www.at-krotoszyn.pl
centrala@at-krotoszyn.pl

Kontakt dla mediów:
media@at-krotoszyn.pl
Zobacz pełne dane kontaktowe !